خورشید عالم تاب

شامم سیه تر است زگیسوی دلکشت خورشید من برآی که وقت دمیدن است

خورشید عالم تاب

شامم سیه تر است زگیسوی دلکشت خورشید من برآی که وقت دمیدن است

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

مذاکرات هسته ایسعی می کنند جلوی رشد فزاینده اقتصادی ایران را بگیرند

از رصد اخبار [لینک] اینگونه بر می آید که طرف های غربی و آمریکا از رسیدن به توافق با ایران طفره می روند. تا امروز هرچقدر که ما در راستای حصول به توافق کوتاه آمده ایم آنها به همان اندازه پا را جلوتر نهاده اند تا جایی که خودشان معترف شده اند بازرسی از ایران یک مورد خاص و ویژه و فراتر از ان پی تی است. و موضوع اینجاست که آنها

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۴ ، ۱۴:۲۹
فلان الملک

روحانی و تورمهمانطور که می دانیم تورم دلایل مختلفی دارد همانند افزایش دستمزد ها، چاپ بی رویه اسکناس، وضع مالیات، افزایش هزینه های تولید، دریافت وام های بین المللی و نرخ سود بانکی.

اما به عقیده بنده همه دلایل از یک دلیل اصلی نشئت می گیرد و آن نرخ سود بانکی یا رباست. تمام افزایش قیمت ها ناشی از رباست. وقتی شما یک وام از بانک می گیرد بسته به نحوه بازپرداخت آن در طی سال های متمادی مبلغ زیادتر از اصل وام به بانک بازپس می دهید که در شرع اسلام هر فرمولی را که به آن نسبت بدهیم توجه ناپذیر و حرام است.

در حقیقت این ربا یا سودهای بانکی است که باعث

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۴ ، ۱۰:۲۷
فلان الملک

نمی دانم چرا مردم را بی سواد فرض می کنند! آقای عراقچی!!! یا تو نمی دانی جی پی اس چیست یا خیال می کنی من جی پی اس را نمی شناسم؟؟؟ این چه مزخرفاتی است که در تلویزیون تحویل ما می دهی؟ [لینک]

آنقدر ناراحت هستم که نمی دانم از کجا اعتراض خودم را شروع بکنم. آخر فریب خوردن از این ساده تر مگر می شود؟ مگر یادتان رفته لیست دانشمندان را دادید و آنها هم توسط رژیم صهیونیستی دانشمندان عزیز ما را ترور کردند؟ حالا می خواهید به انها اجازه بدهید مختصات مکانی مراکز نظامی ما را با جی پی اس ثبت بکنند تا هر وقت که اراده بکنند ما را تهدید به بمباران بکنند؟ ما که نباید اینقدر احمق باشیم!

به ولایت امیر المومنین قسم می خورم فقط به خاطر مقام معظم رهبری فعلا چیزی نمی گوییم. ولی این دعا را مصرانه از خدا خواستارم که ای خدای بزرگ! آن کسانی را که در این مذاکرات هسته ای دل مقام معظم رهبری را خون کرده اند، دلشان را خون کن.

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۰۷ خرداد ۹۴ ، ۰۷:۵۵
فلان الملک

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایراندر اوایل ریاست جمهوری آقای روحانی یک مطلب نوشتم و در آن مطلب قید کردم که آقای روحانی اهل امتیاز دادن است. اگرچه با فیلتر کردن ان مطلب توسط اشخاص مسئول نمی توان چهره واقعیت را زیر نقاب فیلترینگ پنهان کرد.

اما امروز همگی به روشنی می دانیم طرف های غربی در مذاکرات همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند[لینک]، به هیچ اصول و عهدی پایبند نیستند. و دبه کردن برای آنها یک چیز عادی است. لکن معلوم نیست اصرار آقای روحانی و تیم هسته ای اش از کجا نشئت می گیرد؟

ولی بدون شک می توان دریافت که این خطای آقای روحانی

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۲ خرداد ۹۴ ، ۰۸:۲۷
فلان الملک