خورشید عالم تاب

شامم سیه تر است زگیسوی دلکشت خورشید من برآی که وقت دمیدن است

خورشید عالم تاب

شامم سیه تر است زگیسوی دلکشت خورشید من برآی که وقت دمیدن است

سفیر آمریکا، جریانات مصر و خطر یهود

پنجشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۲، ۱۲:۱۳ ب.ظ

در خانه خودم نشسته ام و ناگهان صدای در زدن های وحشیانه نیروهای اسرائیلی از پشت درب خانه می آید. نگران می شوم. درحالی که یک زیرپیرهنی آستین کوتاه و زیرشلواری به تن دارم می روم دم در تا ببینم چه اتفاقی افتاده است؟ در را که باز می کنم ناگهان با لگد یکی از سربازان اسرائیلی به عقب پرتاب می شوم. تا بیایم خودم را جمع کنم سرباز تا بن دندان مسلح اسرائیلی داخل خانه شده اند. پدر سراسیمه می آید. مادر که دارد دنبال رو سری اش می گردد از ترس جیغ می کشد. خواهرم خیلی می ترسد.
سربازان وحشیانه وارد خانه شده اند همچنانیکه با پوتین روی فرش ها راه می روند دشنام می دهند و فحاشی می کنند. هم به پدرم و هم به مادرم. یکی از سربازها که از همه گستاخ تر است به سمت من می آید درحالی که اسلحه اش را به سمت من گرفته است و دشنام می دهد با پوتین یک لگد روی سینه ام می نشاند. نقش زمین می شوم. پدرم با ناراحتی سوال می کند چه شده است. مادرم جیغ می کشد. خواهرم گریه می کند. برادر کوچکترم پشت پدر قایم می شود. سرباز وحشی یقه ام را می گیرد و از روی زمین بلند می کند. سعی می کنم خودم را از زیر دستش خلاص کنم. سعی می کنم انگشت های دستش را باز کنم تا یقه ام آزاد شود. اما یک سرباز دیگر دستم را تاب می دهد و محکم می پیچاند. از شدت درد فریاد می کشم. مادرم شروع می کند به گریه کردن. او که طاقت ندارد کتک خوردن پسرش را ببیند، همچنانکه جیغ می کشد سمت من می آید اما سرباز اسرائیلی دست می گذارد روی صورت مادرم و او را محکم به عقب هل می دهد. مادرم نقش زمین می شود. خواهرم گریه می کند. پدر که سعی می کند من را از دست سرباز اسرئیلی نجات دهد کتک می خورد. چند سرباز به سمت او هجوم می آورند و با ضربات مشت و لگد و باتوم به سمت صورت و شکم، او را از من جدا می کنند. یکی از سرباز ها چند تیر هوایی می زند تا پدر بترسد. من بیشتر از هر چیز از کتک خوردن پدر و مادرم و جیغ های مادر درد می کشم. جرم من شرکت در تظاهرات بر علیه اشغالگری اسرائیل است. خانه هامان را ویران می کنند تا شهرک بسازند. ما را از خانه مان بیرون می کنند و با بلدوزر جلوی چشمان پدر و مادرمان منازلمان را تخریب می کنند. من و دوستانم چند روز قبل با نیروهای اسرائیلی برای جلوگیری از تخریب منزل دوستم درگیر شدیم و به سمت آنها سنگ پرتاب کردیم.
این شرح حال فلسطینیانی است که خانه هایشان آوار می شود و به خاطر اعتراض دستگیر می شوند و به بدترین شکل ممکن شکنجه می شوند. نقشه فلسطین را که می دانید چقدر تغییر کرده است!!! حالا این سرنوشت در انتظار مصر است. شنیده اید سفیر آمریکا در قاهره در خصوص آینده مصر چه گفته است؟
او گفته است:
به گزارش جهان به نقل از مشرق، "آن پترسون" سفیر آمریکا در قاهره در اظهاراتی در گفت‌وگو با یک رسانه اسرائیلی اظهارات عجیبی در مورد جایگاه مصر در طرح از نیل تا فرات سرزمین موعود صهیونیست‌ها مطرح کرده است.
وی در این گفت‌وگو ادعا کرد که بازگشت یهودیان از تمامی نقاط جهان به سرزمین موعود از نیل تا فرات نزدیک است و در سال ۲۰۱۳ انجام خواهد شد.
پترسون با افتخار گفت که نقش محوری و مهمی در روند تحقق پیش‌بینی‌ها برای «ملت برگزیده خدا»! ایفا کرده است. مصری‌ها نیز هرگز مانع از بازگشت یهودیان به این کشور نمی‌شوند، بلکه به آنها متوسل می شوند تا به مصر بازگردند و آنها را از فقر و گرسنگی نجات دهند، چرا که مصر به زودی و احتمالاً در سال جاری میلادی اعلام ورشکستگی خواهد کرد.
وی در این گفت‌وگو با اشاره به احتمال جنگ آینده گفت که اسرائیل تحریک‌ها و تجاوزها و تهدیدات زیادی را متحمل شده و صبر طولانی نخواهد شد و سال ۲۰۱۳ میلادی که چهلمین سالروز شکست اکتبر ۱۹۷۳ میلادی است، فرا رسیده است.
وی تأکید کرد در شرایطی که اسرائیل مجبور به مقابله نظامی شود، در آن تردید نخواهد کرد و این جنگ همان جنگ آرماگدون خواهد بود که آمریکا و انگلیس و ناتو و تمامی «کشورهای حامی صلح»! برای دادن حقوق صاحبان حق به آنها وارد عمل خواهند شد، یهودیان دیگر اجازه تکرار هولوکاست را بر ضد خود در منطقه نخواهند داد.
وی با توهین به قومیت عربی و امت اسلامی گفت از آنجا که اعراب و مسلمانان طبیعت خشنی دارند و مایل به وحشی‌گری و تروریسم هستند، به علت اینکه یهودیان از آنها پیشرفته‌تر و ثروتمندتر هستد، به آنها حمله خواهند کرد، به همین علت این درگیری برای بقا خواهد بود و بقا نیز طبعا برای گروه قوی‌تر رقم خواهد خورد.
پترسون با اشاره به تجربه خود در مصر گفت که خوشحال است که به این کشور آمده و طرحی که خواهر بزرگتر وی مارگارت اسکوبی سفیر سابق آمریکا در مصر آغاز کرده بود را دنبال می‌کند، تا زمانی که هدف یکی باشد و اخلاص در کار باشد، اسامی اهمیت زیادی ندارد.
وی گفت که در کنار دیوار ندبه قسم خورده که حق یهود را به آنها بازگرداند و انتقام آواره کردن آنها در کشورهای جهان را بگیرد و نزدیکان و خانواده‌های آنها به زودی به مصر و کشورهای عربی باز خواهند گشت تا خانواده‌هایشان را تکمیل کنند و خانواده‌ها یکدیگر را ببینند و بعد از صدها سال بار دیگر جمع آنها جمع شود.
وی با ادعای مالکیت بخش‌هایی از مصر برای یهودیان گفت که اسنادی در اختیار دارد که مالکیت یهودی بر پروژه‌های مصر را نشان می‌دهد که آنها ایجاد کردند، اما جمال عبدالناصر با وحشیگری تمام آنها را از مصر اخراج کرده و اموالشان را مصادره کرد.
وی افزود: اسناد ثابت می کند که دارایی‌های یهودیان در مصر باعث می‌شود آنها به این کشور بازگردند و ثابت می‌کند که آنها مالک اصلی مصر هستند و موضوع آن چیزی نیست که فرعون‌ها آن را تحریف کردند، چرا که این یهودیان بودند که اهرام‌ها را بنا کردند اما مصری‌ها و عرب‌ها بر سرقت عادت دارند، همانطور که کانال سوئز را سرقت کردند و انقلاب ۱۹۵۲ را برای سرقت اموال یهود بنا نهادند.
سفیر آمریکا در ادامه اظهارات کاملا صهیونیستی خود مدعی شد که خسارت‌هایی که مصری‌ها باید بپردازند، بیش از توان آنهاست و باعث ورشکستگی آنها خواهد شد و آنها در پرداخت قرض‌های بانک جهانی و بانک مرکزی ناتوان خواهند ماند، مصری‌ها الان هم هیچ چیز در مصر ندارند و باید یا بندگی اربابان یهود خود را که ملت برگزیده خدا هستند، بپذیرند یا اینکه از این کشور خارج شده و به دنبال کشور جایگزینی برای خود باشند.
پترسون گفت که شورای امنیت نیز از حق یهودیان در بازگشت به سرزمین موعود از نیل تا فرات در مقابل بازگشت آوارگان فلسطینی به غزه و سینا و کرانه باختری و اردن حمایت می‌کند و این تصمیمی اجباری خواهد بود و در صورت رد آن از سوی مصری‌ها و عربها، با آنها اعلام جنگ خواهد شد.

پانوشت:
1- منبع خبر: جهان نیوز . لینک خبر.
2- خیال نکید حوادث مصر یک جنگ داخلی است. این زمینه سازی است برای شروع یک جنگ خانمان سوز و سرآغاز تحرکات یهود در راستای تصرف ممالک اسلامی و رسیدن به آرزوی ارض موعود.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">